Upcoming | Russian TOXIC

Upcoming

Official tickets distributor: Paysera - Payment solutions for business

Geriausia ir populiariausia HARDBASS muzika skambės tik pas mus ir tik naujai atidaromame naktiniame klube Russian TOXIC Vilniuje. DJ su itin aštriu muzikos skoniu Jums padovanos įspūdingiausius HARDBASS vakarėlius kurie tęsis iki pat ryto. Pačios žymiausios HARDBASS žvaigždės iš Rusijos stebins Jus nuostabiais renginiais ir šou, kuriuos lydės įspūdingi lazerių pasirodymai. Itin brangi ir gera muzikos aparatūra, nesuskaičiuojamai daug spalvų ir lazeriai, bei pilna salė dūmų privers Jus pasijausti kaip tikrame RAVE party.

Naujame elitiniame RAVE stiliaus Vilniaus naktiniame klube penktadieniais ir šeštadieniais, po įžanginių, mūsų gero draugo iš Sensation White Vladimir Fonarev, mixų, jau prieš pat patekant saulei, nuo 3 valandos nakties iki 6 valandos ryto, skambės HARDBASS muzika, kuri vilios visus RAVE fanus užsukti ir pasišokti, o sekmadieniais visą naktį grosime tik naujausius Rus Deep House takelius, kuriuos mums dovanoja patys geriausi lietuviški Youtube kanalai: Manc Mantas, Deep Russia HQ, ENDLESS MUSIC, RUSSIAN DEEP.

Itin aukštos kokybės naktinius muzikos vakarėlius ir neužmirštamus žvaigždžių iš Rusijos pasirodymus Jums dovanos Eastern BLOC.